ROOSTER 2018:

alle koren Edith Stein parochie [januari-augustus]

 

dag

datum

tijd

koor

bijzonderheden

JANUARI

       

Zondag

31 dec

11 uur

GGK

Oudjaar

Maandag

01 jan

11 uur

VZ

Nieuwjaar

Dinsdag

02 jan

20.15 uur

Schola

tot 20 uur aanbidding

Woensdag

03 jan

20 uur

Geen GGK repetitie

 

Zondag

07 jan

11 uur

Schola

Driekoningen

Maandag

08 jan

tot 20.15 uur

(communicanten)

 

Woensdag

10 jan

20 uur

GGK

 

Zondag

14 jan

11 uur

VZ

 

Maandag

15 jan

tot 20.30 uur

(vormelingen)

 

Woensdag

17 jan

20 uur

GGK+orgel

 

Vrijdag

19 jan

19.30 uur

KGK

 

Zondag

21 jan

11 uur

GGK+orgel

 

Maandag

22 jan

tot 20.15 uur

(communicanten)

 

Maandag

22 jan

20 uur

Schola

Starten in de kerk

Woensdag

24 jan

20 uur

GGK

 

Vrijdag

26 jan

19.30 uur

KGK

 

Zondag

28 jan

11 uur

Schola

Viering bijbels 4e zondag door ‘t jaar

Woensdag

31 jan

20 uur

GGK

 
         

FEBRUARI

       

Zondag

04 feb

11 uur

KGK

 

Maandag

05 feb

tot 20.15 uur

(communicanten)

 

Woensdag

07 feb

20 uur

GGK+orgel

 

Vrijdag

09 feb

19.30 uur

KGK

 

Zondag

11 feb

11 uur

VZ

Carnaval

Woensdag

14 feb

19 uur

Rouw/trouwkoor

Aswoensdag

Woensdag

14 feb

XXX

Geen GGK repetitie

 

Zondag

18 feb

11 uur

VZ

 

Maandag

19 feb

tot 20.15 uur

(communicanten)

 

Woensdag

21 feb

20 uur

GGK+orgel

 

Vrijdag

23 feb

19.30 uur

KGK

 

Zondag

25 feb

11 uur

GGK

2e vasten viering

Maandag

26 feb

tot 20.30 uur

(vormelingen)

 

Woensdag

28 feb

20 uur

GGK tot 21 uur

Aansluitend ledenvergadering

         

MAART

       

Zondag

04 mrt

11 uur

KGK

 

Maandag

05 mrt

tot 20.15 uur

(communicanten)

 

Maandag

05 mrt

20.00 uur

Schola

Starten in de kerk

Woensdag

07 mrt

20 uur

GGK+orgel

 

Vrijdag

09 mrt

19.30 uur

DK + orgel

(DK-Stabat Mater)

Zondag

11 mrt

11 uur

Schola

4e zondag van de veertigdagentijd

Woensdag

14 mrt

20 uur

GGK+orgel

 

Vrijdag

16 mrt

19.30 uur

DK+ strijkers

Stabat Mater Pergolesi

Zaterdag

17 mrt

10-12 uur

Orkest + orgel

 

Zondag

18 mrt

11 uur

DK +strijkers

Stabat Mater Pergolesi

Maandag

19 mrt

tot 20.15 uur

(communicanten)

 

Woensdag

21 mrt

20 uur

GGK+orgel

 

Vrijdag

23 mrt

19.30 uur

KGK

 

Zaterdag

24 mrt

10-12 uur

GGK+orkest+orgel

locatie volgt

Zondag

25 mrt

11 uur

GGK+orgel

Palmzondag

Maandag

26 mrt

tot 20.30 uur

(vormelingen)

 

Dinsdag

27 mrt

20.15 uur

Schola

tot 20 uur aanbidding

Woensdag

28 mrt

20 uur

GGK+orkest +orgel

Generale rep. Pasen

Donderdag

29 mrt

19.00 uur

Schola

Witte Donderdag

Vrijdag

30 mrt

15.00 uur

Kinderen

Goede Vrijdag

Vrijdag

30 mrt

19.00 uur

KGK

Goede Vrijdag

Zaterdag

31 mrt

20.00 uur

Schola

Paaswake

         

APRIL

       

Zondag

01 apr

11 uur

GGK+orkest+orgel

Pasen

Maandag

02 apr

11 uur

VZ

Pasen

Woensdag

04 apr

20 uur

GGK

 

Zondag

08 apr

11 uur

KGK

 

Maandag

09 apr

tot 20.15 uur

(communicanten)

 

Woensdag

11 apr

20 uur

GGK

 

Vrijdag

13 apr

19.30 uur

KGK

 

Zondag

15 apr

11 uur

VZ

 

Maandag

16 apr

tot 20.30 uur

(vormelingen)

 

Woensdag

18 apr

20 uur

GGK

 

Vrijdag

20 apr

19.30 uur

KGK

 

Zondag

22 apr

11 uur

KGK

 

Woensdag

25 apr

20 uur

GGK

 

Vrijdag

27 apr

xxx

xxx

Koningsdag

Zondag

29 apr

11 uur

VZ

 

Maandag

30 apr

19.30 uur

Schola

rep. voor 6 mei

         

MEI

       

woensdag

02 mei

20 uur

GGK

 

zaterdag

05 mei

17 uur

Vughts Mannenkoor

 

zondag

06 mei

11 uur

Schola

6e zondag van Pasen

maandag

07 mei

tot 20.15 uur

(communicanten)

 

woensdag

09 mei

20 uur

GGK

 

donderdag

10 mei

11 uur

Schola

Hemelvaart

vrijdag

11 mei

19.30 uur

KGK

 

Zondag

13 mei

11 uur

VZ

 

zondag

13 mei

11 uur

Communicanten, moederdagviering?

 

maandag

14 mei

tot 20.15 uur

(communicanten)

 

woensdag

16 mei

20 uur

GGK+orgel

rep. voor 20 mei

donderdag

17 mei

tot 20.30 uur

(vormelingen)

 

zondag

20 mei

11 uur

GGK+orgel

Pinksteren

maandag

21 mei

11 uur

VZ

Pinksteren

woensdag

23 mei

20 uur

GGK

 

vrijdag

25 mei

19.30 uur

KGK

 

zondag

27 mei

11 uur

KGK

 

maandag

28 mei

tot 20.30 uur

vormelingen (liedjes)

 

woensdag

30 mei

20 uur

GGK

 
         

JUNI

       

Zondag

03 jun

10 uur en

12  uur

Communievieringen

 

Woensdag

06 jun

20 uur

GGK

 

Vrijdag

08 jun

13-15.15 uur

(vormelingen)

 

Vrijdag

08 jun

19.30 uur

KGK

 

Zondag

10 jun

11 uur

Vormselviering

 

Maandag

11 jun

tot 20.15uur

(communicanten)

 

Woensdag

13 jun

20 uur

GGK+orgel

 

Zondag

17 jun

11 uur

GGK+orgel

 

Woensdag

20 jun

20 uur

GGK

 

Vrijdag

22 jun

19.30 uur

KGK

 

Zondag

24 jun

11 uur

KGK

 

Woensdag

27 jun

20 uur

GGK+orgel

 
         

JULI

       

zondag

01 jul

11 uur

Communicanten

+vormelingen

dankviering

maandag

02 jul

20 uur

Schola

rep. voor 8 juli

woensdag

04 jul

20 uur

GGK+orgel

Afsluiting koorjaar

zondag

08 jul

11 uur

Schola

14e zondag door ‘t jaar

zondag

15 jul

11 uur

VZ+

 

zondag

22 jul

11 uur

VZ+

 

zondag

29 jul

11 uur

VZ+

 
         

AUGUSTUS

       

zondag

05 aug

11 uur

VZ +

Edith Steinviering

zondag

12 aug

11 uur

VZ +

 

woensdag

15 aug

19 uur

VZ +

Maria Tenhemelopneming

zondag

19 aug

11 uur

VZ +

 

woensdag

22 aug

20 uur

GGK

 

zondag

26 aug

11 uur

VZ

 

maandag

27 aug

20 uur

Schola

rep. voor 2 sept

woensdag

29 aug

19.30 uur

GGK+orgel

 

vrijdag

31 aug

19.30 uur

KGK

 
         

SEPTEMBER

       

zondag

02 sep

11 uur

Schola

 

ZOMERVAKANTIE Zuid Nederland: 7 JULI T/M 19 AUGUSTUS 2018 (periode VZ+)

Daarna starten weer de reguliere repetities voor de koren!